Objednávky

Objednávky přijímám od pondělí do pátku. Můžete se objednat buď telefonicky, nebo SMS zprávou, ve které pouze sdělíte, že žádáte objednání. V nejbližší možné době Vám zavolám zpět a společně vybereme vhodný termín.

Pokud se neozývám hned nebo nepřijímám telefon, je to pravděpodobně z důvodu právě vykonávané práce. Prosím tedy o schovívavost.

V případě, že se nemůžete dostavit na zvolený termín ošetření, mě prosím informujte telefonicky nebo SMS zprávou nejpozději 24 hodin předem. Vámi uvolněný čas může pomoci jiným klientům potřebujícím akutní ošetření.

Při prvním objednání (nejpozději před ošetřením) mi prosím sdělte, pokud trpíte cukrovkou (diabetes mellitus), hemofilií, revmatoidní artritidou, epilepsií, srdečními chorobami, onemocněním cév, psoriázou (lupénka), jiným kožním onemocněním či alergickými reakcemi po aplikaci přípravků na pokožku nebo jste prodělali transplantaci orgánu. Také prosím upozorněte na současnou léčbu a užívání léků na ředění krve (Warfarin, Fraxiparine, Clexane a jiné).

Tyto informace jsou pro mě nezbytné pro volbu vhodné péče a způsobu ošetření.