500,- Kč

Zahrnuje: Vyšetření a dezinfekci nohou, ostříhání nehtů a zbroušení nerovností s konečným dotvarováním, aplikaci antimykotického přípravku pro nehty a kůžičku a aplikaci výživného nehtového oleje. Odstranění přebytečné rohoviny a otlaků obroušením a následnou aplikací pěny nebo krému dle stavu kůže.


550,- Kč

Zahrnuje: Dezinfekci nohou, ostříhání a vytvarování nehtů, aplikaci přípravku pro nehty s antimykotickým účinkem, odstranění přebytečné rohoviny a otlaků obroušením. Závěrečné vpravení krému nebo pěny, zakončeno lehkou masáží nohou. Na přání klienta též klasické lakování nehtů. Službu EDEN RELAX je možné také zakoupit formou dárkového poukazu.


300,- Kč

Zahrnuje: Vyšetření a dezinfekci nohou, zkrácení nehtů, přístrojové zbroušení nerovností a konečné dotvarování nehtů. Aplikace antimykotického přípravku a výživného nehtového oleje na nehtové ploténky a okolní kůžičku, aplikace hydratačního krému.


350,- Kč

Zahrnuje: Vyšetření a dezinfekci nohou, zkrácení nehtů, přístrojové zbroušení nerovností a konečné dotvarování nehtů. Aplikace antimykotického přípravku a výživného nehtového oleje na nehtové ploténky a okolní kůžičku, aplikace hydratačního krému. Pro velmi hrubé a ztluštělé nehty aplikován změkčovač nehtů.


300,- Kč

Zahrnuje: Odstranění rohoviny a otlaků kůže. Aplikace hydratačního krému, pěny.


350,- Kč

Zahrnuje: Odstranění velmi hrubé kůže, velkých otlaků a ragád, odstranění kuřího oka. Aplikace hydratačního krému, pěny.


300-350,- Kč

Individuálně vytvořený silikonový korektor sloužící pro korekci prstových deformací (např. vbočený palec, kladívkový prst, přeložené či stěsnané prsty).


zdarma

300 Kč

400 Kč

500 Kč

200 Kč

Nehtová protetika

Nehtová protetika gehwol nagelmasse (1KS)400,- Kč
Doplnění nehtu (1KS)200,- Kč

Jednotlivé doplňující úkony

Tamponáda nehtové ploténky (1 nehet – 10-15 minut)130,- Kč
Odstranění kuřího oka100,- Kč
Lakování klasickým lakem barevným80,- Kč
Lakování antimykotickým lakem bezbarvým50,- Kč
Odlakování klasického laku30,- Kč
Odstranění gel laku120,- Kč
Lakování francouzské / gelové150,- Kč